Informacioni Profesor

Profesor i Informacionit ka për qëllim të tregojë rëndësinë e Ese profesional Camellia Contest Lirisë. Me temën "Luiza Mahin: një mbretëreshë afrikan në Brazil", në vitin 2011, ceap doni të goditur të hyra rekord dhe beson në potencialin e mësuesve për suksesin e këtij edicioni.

Shikoni Testimonials nga mobilizuar duke lavdëruar iniciativën e konkurrencës dhe të raportojë përvojat me nxënësit e tyre.

Me një lexim të shkurtër, ju qëndroni brenda kësaj mosmarrëveshje deri atje në zë.

LAJME Profesor

Kliko KETU dhe shkarko buletin në formatin PDF

2 Përgjigjet për të Informacionit të mësimdhënësve

  1. Mariana Gino tha:

    Përshëndetje unë pyes veten kur do të jetë në garë tjetër ese?

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet Fusha e kërkuar janë shënuar *

Imagem CAPTCHA
Refresh Image

*

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>