Ceap videos

Ceap mban një linjë editoriale që solli tre DVD e gjatësisë mesatare në procesin historik të marrëdhënieve etnike në Brazil në kuadër të perspektivës historike, politike dhe kulturore të cilat shumë janë përdorur si material i mësuar në shkolla në fusha të tjera të edukimit qytetar.

Kontaktoni me telefon (21) 2232-7077.

2 Përgjigjet për të Videos ceap

 1. Luiz Galvão tha:

  Si për të marrë tre DVD në procesin historik të marrëdhënieve etnike në Brazil për përdorim didaktike dhe arsimore në shkolla (në klasë)?

  Ju faleminderit.
  Att,

  Prof. Luiz Galvão.

  • shkrimtar ka thënë:

   Me kërkesë të majtë në vend, unë kërkoj që, ju lutemi të bëjë kontakt me telefon dhe të bisedoni me Luan 2232-7077.
   Të fala.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet Fusha e kërkuar janë shënuar *

Imagem CAPTCHA
Refresh Image

*

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>